Нагородження кращих працівників культури

9 листопада у Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва у Харківській філармонії за участі заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Євгенія ГРИЦЬКОВА та директорки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації Людмили ТЕРЕЩЕНКО відбулось урочисте нагородження кращих працівників культури.

«Хочу сказати, що представники культури, які працюють задля того, щоб наші харків’яни були не тільки освідченими, а з високим рівнем культури, заслуговують на найвищу нагороду. А найкраща нагорода для вас — це визнання глядачів та овації», — сказав Євгеній ГРИЦЬКОВ.

«Мені дуже пощастило працювати з командою справжніх керівників, професіоналів своєї справи, — зазначила Людмила ТЕРЕЩЕНКО. — Ви показуєте прекрасні результати і  своїм прикладом не лише розвиваєте свої колективи, а й культуру на території Харківщини». 

Свої нагороди отримали й працівника Ансамблю. Павло ВЕРБА, артист хору, був відзачений почесною грамотою Голови Харківської обласної ради. Володимир ДУДКА, артист хору, був нагороджений грамотою Департаменту культури і туризму.

Дякуємо нашим працівникам за сумлінну працю та значний особистий внесок у розвиток української народної культури і духовності!