НАРОДНІ ВІЗЕРУНКИ

8 квітня у Театрально-концертному центрі відбувся заключний концерт творчого проекту «Народні візерунки» за участі дитячих музичних колективів та солістів з Харкова та інших міст України.

У програмі концерту – виступи лауреатів всеукраїнських конкурсів та фестивалів, а також учнів шкіл естетичного виховання. Проект організовано за активної співпраці Великого академічного Слобожанського ансамблюпісні і танцю та педагогічних колективів КПСМНЗ «Дитяча музична школа №5 ім.Римського-Корсакова» та «Дитяча школа мистецтв №6».

Проект «Народні візерунки» був започаткований у 2017 році та наразі активно набуває популярності і розширює свої кордони. Окрім обдарованих юних музикантів Харкова участь у концерті взяли участь представники інших українських міст, зокрема – Києва, Полтави, Запоріжжя та Покровська. Артисти у віці від 7 до 16 років продемонстрували свою  виконавську майстерність, у супроводі оркестру Великого академічного слобожанського ансамблю (диригент А.Стрілець) прозвучали твори відомих композиторів та обробки народних пісень для бандури, цимбал, домри, баяну, акордеону.

Серед учасників концерту – представники дитячих музичних шкіл, зокрема: ДМШ№5 ім.Римського-Корсакова, ДМШ№8 ім.Гайдамаки, ДШМ№2 ім.Чайковського, ДМШ№15 ім.Моцарта, ДМШ№14, ДМШ№9 ім.Сокальського, ДШМ№5 ім.Дунаєвського, ДШМ№6 ім.Жуковського (Київ), ДМШ ім.Леонтовича (Покровськ), ДМШ№1 (Запоріжжя), «Мала академія мистецтв ім.Р.Кириченко» (Полтава).

На сцені також виступили солісти: Є.Зіборова, О.Брюханов, І.Кошаренко, М.Алейніков, В.Кондратюк, П.Забігайло, Д.Тимохін, В.Галь, Я.Косілова,  М.Скородинська.

Свої творчі доробки глядачам представили  колективи: Дует баяністів «Брати Федорови», «Пульс», «Азагоріум», «Златиця», «Грація»,  «Слобожаночка», «Барви», «Вишиванка», «Фламенко», «Беллоуз-бенд», «Rasgueado», «Веселий диліжанс», «Барвінок», «Cantabile», Квартет баяністів та акордеоністів, Оркестр народних інструментів ДМШ№9 ім.Сокальського, Дует домристів ДШМ№2 ім.Чайковського, Дует домристів ДМШ№5 ім.Римського-Корсакова, зведені ансамблі домристів учнів молодших і старших класів та викладачів мистецьких шкіл міста Харкова.