Святковий концерт в Національній академії Національної гвардії України

За підтримки Департаменту культури і туризму ХОДА Ансамбль прийняв участь у святковому концерті напередодні Нового року для курсантів та офіцерів Національної академії Національної Гвардії України.

Разом з Ансамблем виступали популярні у місті колективи: вокалісти «Purple People», гурт «Take Five», тріо бандуристок «Zoredana», ансамбль сучасного танцю «Estet», артисти Theatre «057» та «Face2face show». Концерт був приурочений до 30-річчя Національної академії Національної гвардії України та Нового року.

«Для мене цей концерт — можливість доторкнутися до прекрасного, дивовижного та новорічного. Я вдячна артистам за чудові спогади, які будуть зігрівати мене та і всіх курсантів усі новорічні свята. Неперевершений репертуар, повна гармонія, драйв. В мене не вистачає слів, аби сказати, наскільки це було неймовірно», – поділилася враженнями курсантка гуманітарного факультету, молодший сержант Софія Лаврова. (с)

«Це був дуже потужний для нас рік в плані культурного прориву. Я пишаюсь тим, що ідея співпраці, наші пропозиції були підтримані Департаментом культури обласної державної адміністрації, колективами театрів та концертних установ. Це говорить про повагу суспільства до гвардійців, про те, що в цих хлопцях та дівчатах оточуючі бачать нову генерацію освічених офіцерів. І, значить, ми всі на вірному шляху! Тож, далі буде – нові проекти, зустрічі та досягнення! Я щиро хочу подякувати всім мистцям Харкова за дружбу та підтримку. Бажаю вам та вашим сім’ям миру та злагоди, щастя та гармонії!», — зазначив наприкінці вечора начальник Національної академії Національної гвардії України, генерал-лейтенант Сергій Соколовський. (с)

Виступ хорової групи Ансамблю
Виступ хореографічної групи Ансамблю
Виступ хореографічної групи Ансамблю
Солює артистка балету Оксана ЦОМАЯ
Артист балету Ярослав САПЕГО