І лине пісня українська…

31 травня в органному залі Харквської філармонії відбувся сольний концерт Великого академічного Слобожанського ансамблю —
“І лине пісня українська…

У виконанні хору та оркестру прозвучали добре відомі та улюблені для слухачів композиції Ігоря Поклада, Платона Майбороди, Анатолія Пашкевича та інших відомих українських авторів у власній оригінальній обробці.

У концерті взяли участь як уже відомі, так і нові солісти ансамблю: Інна Грушко, Анна Цепковська, Володимир Якобишин, Руслан Курбатов, Вікторія Задачина, Олександр Єфімченко, Дарина Бідніченко, Євген Голуб᾿ятников.

Випереджаючи вимоги часу, художній та артистичний склад колективу вдосконалює свою виконавську майстерність, відшукуючи нові форми звучання давно знайомих музичних творів. Адже саме сучасний погляд на музичну спадщину, сформовану роками української історії, може зацікавити широку аудиторію. А також стати важливим щаблем на шляху до стратегічної мети сучасної України — піднесення та актуалізація національної культури в очах нових поколінь українців та усього світу.